تماس با ما

ما را دنبال کنید

بلاگ

همکاری کسب و کارهای آنلاین با مشاغل سنتی

یکی از مواردی که به رشد مشاغل اینترنتی کمک می کند افزایش تعاملات و همکاری ها است. همکاری کسب و کارهای آنلاین با مشاغل سنتی باعث می شود تا هر دو بخش از مزایای آن بهره مند شوند. کسب و کارهای آنلاین معمولا نوپا هستند و به افراد کمی متصل هستند. از طرفی کسب و کارهای سنتی تعاملات اجتماعی و همکاری های زیادی با سایر کسب و کارهای هم صنف خود را دارند. اما در جذب مشتری و ارائه خدمت کند عمل می کنند. معمولا این کارهای سنتی به صورت محلی و یا شهری فعالیت می کنند و به بازار محدودی دسترسی دارند. از سویی دیگر ذات کسب و کارهای آنلاین خدمات به صورت گسترده و در تمامی بخش ها است.

مسلما همکاری این دو بخش با هم برای هر دو طرف سودده خواهد بود.

همکاری کسب و کارهای آنلاین با مشاغل سنتی

مشاغل سنتی مدت طولانی است که این کار را انجام می دهند و هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید از همین استراتژی برای رشد و توسعه تجارت آنلاین خود استفاده کنید.  اگر مثلا مشاغل نظافت منازل را شروع می کنید ، احتمالاً ایده خوبی است که با یک نماینده املاک همکاری کنید. از این گذشته ، آنها خانه های زیادی دارند که باید تمیز شوند و افراد زیادی را می شناسند که خانه هایی دارند که باید تمیز شوند.

یا با مشاغل خدماتی نظافتی همکاری کنید. آن ها نیز نیروی کار خوبی دارند. از همه مهمتر شناخته شده هستند و مردم به آن ها اعتماد دارند. حتما آن ها نیز دوست دارند تا بتوانند مشتریان بیشتری را به دست آورند و سود بیشتری را ببرند. شما به آنها بازپرداخت می دهید ، یا به نسبت مساوی آن ها از سود به شما می دهند ، مشتری ها را به آنها هدایت می کنید ، و این یک برد بزرگ است. این کار بهترین تجارت با سود کم است.

ببینید چطور کار می کند؟

بهترین همکاری کسب و کارهای آنلاین با مشاغل سنتی

بهترین همکاری کسب و کارهای آنلاین با مشاغل سنتی

همکاری کسب و کارهای اینترنتی

یا در مثالی دیگر برای لحظه ای تصور کنید که شما یک تجارت آنلاین دارید که به مردم می آموزد که بودجه ریزی کنند و از بدهی خود خارج شوند. یا روش های مفیدی را برای افزایش درآمد به آن ها آموزش می دهید. شما یک متخصص تجارت آنلاین دیگر را پیدا می کنید که روی سرمایه گذاری تمرکز دارد. شما در سرمایه گذاری خوب نیستید و آنها در آموزش بودجه بندی و رهایی از بدهی خوب نیستند. با همدیگر می توانید همکاری کنید و خدمات ارائه دهید و یا به افراد آموزش دهید. اینگونه شما نقص های همدیگر را می پوشانید و از نقاط قوت یکدیگر سود می برید.

اینگونه است که شما یک همکاری برد برد خواهید داشت.

یک فرصت عالی در آنجا وجود دارد!

با رقبای خود نیز همکاری کنید

همچنین می توانید با افرادی در صنف خود شریک شوید که حتی ممکن است به طور مستقیم با آنها ارتباط نداشته باشید بلکه یک رقیب مستقیم هستند. شما می توانید محصولی را ایجاد کنید و هر دو با هم، مخاطبان خود را اهرم کنید تا اگر یکی از شما آن را ساخته با هم آن را به بازار عرضه کنید ، به بازاری بزرگتر از آنچه ممکن است باشد. شما می توانید اینگونه به بازار بزرگتری دسترسی داشته باشید. ممکن است بخشی از سود خود را واگذار کرده باشید. اما به خاطر داشته باشید فروش هایی را به دست آورده اید که قبلا امکان آن را نداشته اید.

پس سود خیلی بهتری را به دست خواهید آورد.

مشارکتهای استراتژیک پیدا کنید

بدیهی است ، شما باید معاملات و مشارکتهای استراتژیک پیدا کنید که برای تجارت خاص شما معنا پیدا کند. سوال اینجاست که آیا شما حتی این موضوع را هم در نظر گرفته اید؟ آیا نشسته‌اید و لیستی از مشاغل مستقیم و / یا مرتبط با صنف خود را ایجاد کرده اید که ممکن است بخواهید به آن دسترسی پیدا کنید؟ و یا با آن ها همکاری و مشارکت داشته باشید؟

آیا به افراد متخصص نیاز دارید

باید قاطعانه به شما پاسخ بدهم بله.

شما قطعا به افرادی متخصص برای پیشبرد اهداف خود نیاز دارید.

این تخصص ماست که به شما کمک کنیم.

ما می توانیم در موارد زیر به شما کمک کنیم:

  • برنامه ریزی و بودجه بندی
  • تعیین استراتژی رشد
  • توسعه کسب و کار شما
  • مشاوره در جذب مشتری
  • ارائه اهکارهای کسب بازار

حتما با ما در تماس باشید.